Dzisiaj jest: 13 października 2019, imieniny: Edwarda, Geralda, Teofila Rejestracja Logowanie

Działka inwestycyjna w Górach nad Jeziorem

  Nieruchomość /     30-03-2015
Działka inwestycyjna w Górach nad Jeziorem - dla developera
Piękna duża i widokowa działka budowlana o powierzchni 2,50 ha z widokiem na zamki w Niedzicy i Czorsztynie.
Oferta kierowana dla developera.
Mam do sprzedania piękną dużą działkę o powierzchni 2, 50 ha z widokiem na zamki w Niedzicy i Czorsztynie.
Idealnym rozwiązaniem biznesowym na tej działce jest budowa osiedla 20 luksusowych domów jednorodzinnych o bardzo wysokim standardzie dla klientów wymagających i zamożnych. Docelowo również zagranicznych z uwagi na duże zainteresowanie obcokrajowców zakupem nieruchomości w Polsce.
Podobna inwestycja powstała po drugiej stronie jeziora i cieszy się dużym zainteresowaniem i popytem. Dodatkowym atutem takiego osiedla może być abonament na usługi polegające na naprawach usterek, odśnieżaniu czy koszeniu trawników. Jak również świadczenie usług w zakresie serwisu sprzątającego w domach.
Lokalizacja należy do jednej z najbardziej atrakcyjnych na terenie małopolski. Osoby zmęczone nieustannym hałasem i dyskomfortem wynikającym z zamieszkiwania w dużej aglomeracji znajdą tu spokój, ciszę i świeże górskie powietrze. Okolice obfitują w szereg atrakcji turystycznych takich jak: zapora w Niedzicy, jezioro czorsztyńskie czy zamek Dunajec, na którym od wieków straszy niepocieszona Brunhilda.
Dla osób lubiących aktywny wypoczynek istnieje możliwość uprawiania wielu sportów letnich jak i zimowych takich jak: żeglarstwo, jazda konna, rafting, wędkarstwo, wspinaczka, narciarstwo, kajakarstwo itd..
Miejscowość Niedzica położona jest 90 km od Krakowa, 30 km od Zakopanego, 15 km od Nowego Targu.
Proponowana cena: 200 zł / m2

Szczegółowych informacji udzielę pod nr tel. 600 216 595 - Bogdan.
lub mail: firmacarpatia@gmail.com

Gdybym chwilowo był niedostępny proszę o SMS lub e-mail - ODDZWONIĘ !

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Galeria

Miasto: niedzica
Region: dolnośląskie

Szybki kontakt

Chcesz wysłać wiadomość? Zaloguj się